Śpiąca Królewna.

Temat: Szukasz jakiegoś dźwięku? Wejdź tutaj!
Szukam dzwonków biznesowych takich jak np. dźwięk starego telefonu.
Źródło: centrumse.pl/forum/index.php?showtopic=27889Temat: Dzwonki Wasze ulubione dzwony połączeń i sms
razer90 chcesz to moge zauploadować 1,5 GB moich dzwonków, ale watpie zeby ktoś śę porwał na tyle :) :) z reszta i tak na forum najwiecej jest "pijawek" i do wstawek nikt sie nie kwapi :sad: co ciekawsze bede co jakiś czas uploadował, ale narazie brak czasu, pozdr. edit: dodaje 3 itemy dzwonek z reklamy heyah :D : czołowka z filmu animowango Kubuś Puchatek :D : dzwięk starego telefonu (jak prawdziwy) :D :
Źródło: centrumse.pl/forum/index.php?showtopic=21789


Temat: Dzwonki By Jacki
...z filmu 'Shrek' śpiewa króciutką piosenkę o rolniku. Boki zrywać :super: [amr] oraz: - Flashriders "attenzione" [midi] -> a może komuś się przyda - DRE - Still Dre [midi] -> jak wyżej :) Oto link: http://www.4shared.c...f7de/dwiki.html [ Komentarz dodany przez: anturek: 2007-05-02, 00:34 ] http://www.sendspace.com/file/9v0912 DeVilio, oto pliki => http://www.4shared.c...f7de/dwiki.html Dodałem dźwięk starego telefonu [mid] oraz tekst 'wiadomość panie' [mp3], dobre na przychodzącego sms-a. Pozdro.
Źródło: symbianforum.pl/index.php?/index.php?showtopic=10675


Temat: Pytanko o dzwonki
Witam mam pytanie na jakiej stronce wap moge znalezc za free dzwonki w formacie midi na nokie 6800.Chodzi mi o dzwonki takie jak dzwiek starego telefonu czyli nie standardowe jak przerobione utwory muzyczne.Dziekuje za podpowiedzi .
Źródło: mobility.com.pl/forum/viewtopic.php?t=357